čočky Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism
Tisk

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism

Společnost Alcon vsadila při výrobě na oblíbený silikon-hydrogel Lotrafilcon B a čočky Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism zařadila do oblíbené rodiny čoček Air Optix.
Balení: 6 ks.
Koupit kontaktní čočky Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism
Array
979,00 Kč
Popis

Kombinace technologie pro dokonalé okysličení a hydrataci

Při výrobě čoček jsou kombinovány dvě nadčasové technologie SmartShield a HydraGlyde® Moisture Matrix. Tyto technologie poskytují vašim očím maximální okysličení a hydrataci čoček, čočky jsou zároveň ochráněny proti usazování nečistot, které mohou způsobovat zdravotní potíže.

Jedinečný design

Kontaktní čočky disponují Precision Balance design. Díky tomu drží kontaktní čočky v očích při každém mrknutí oka. Tuto vlastnost ocení především aktivní lidé, kteří si chtějí užívat sportovní a volnočasové aktivity na plno a nechtějí řešit, zda se jim čočka v oku neposune nebo hůř nevypadne. Kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism jsou jemně zbarveny, proto je jejich nasazování a vyjímání jednoduší a pohodlnější.

Frekvence nošení

Čočky Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism jsou čočky určeny k dennímu způsobu nošení s měsíční frekvencí výměny. Pro některé pacienty je vhodná varianta prodlouženého nošení, a to až na šest dní v kuse. Tuto variantu však vždy konzultujte se svým očním lékařem.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
AquaView ToricFreshLook ColorBlends - dioptrické
Zpět na: Měsíční kontaktní čočky