barevné čočky FreshLook Colors
Tisk

FreshLook® Colors - dioptrické

Představujeme vám nové kontaktní čočky FreshLook Colors. Tyto barevné kontaktní čočky jsou součástí renomované řady FreshLook a nabízí odvážnou a vzrušující proměnu barvy vašich očí. K dostání jsou jak dioptrické kontaktní čočky, tak čočky ke kosmetickým účelům.
Balení: 2 ks.
Koupit kontaktní čočky FreshLook® Colors 2 ks
Array
429,00 Kč
Popis

Komu jsou určeny kontaktní čočky FreshLook Colors?

Tyto módní barevné kontaktní čočky jsou k dostání v šesti úžasných barvách. Rozzáří a prohloubí váš pohled. Můžete je nosit jako součást nového každodenního vzhledu nebo je využijete při zvláštních příležitostech – večírky, plesy atd..

Výhody FreshLook Colors

Kontaktní čočky FreshLook Colors jsou hladké, pohodlné a snadno použitelné . Vaše oči budou svěží po celý den. Mají vysoký obsah vody 55% a jejich materiál je odolný vůči usazeninám. Při nošení tak dochází k hydrataci očí a nic nebrání skvělému vidění.

Vybrat si můžete ze dvou variant – dioptrické a nedioptrické kontaktní čočky FreshLook Colors. V případě, že používáte čočky jako kosmetický doplněk, pak volte variantu 0,00 dioptrie.

Jaké barvy nabízí FreshLook Colors?

Nabízíme varianty pro světlé i tmavé oči. Vhodné barevné provedení pro světlé oči jsou zelená, modrá, mlhavě šedá a fialová . Pro oči tmavé jsou vhodná barevná provedení lískový oříšek nebo safírově modrá . Výsledný barevný efekt je vždy ovlivněn barvou vašich očí a vlasů a tónem vaší pleti.

Jak dlouho vydrží FreshLook Colors?

Kontaktní čočky FreshLook Colors jsou vyráběny jako měsíční kontaktní čočky . Je možné je nosit denně. Důležité je na noc z očí vyjmout a vložit do čistícího roztoku, kde zůstávají až do druhého dne. Ráno opět čočky můžete v klidu vložit do očí a užívat si novou vizáž.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
AquaView ToricFitView Monthly
Zpět na: Měsíční kontaktní čočky