Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

Tisk

AquaView Toric

AquaView Toric jsou měsíční kontaktní čočky od společnosti Interojo. Tyto torické kontaktní čočky skvěle kompenzují oční vadu astigmatismus.
Balení: 3 ks.
Koupit kontaktní čočky AquaView Toric
Array
429,00 Kč
Popis

Celodenní pohodlí a hydratace

Kontaktní čočky AquaView Toric jsou vyrobeny z hydrogelu Hioxifilcon A, který je rezistentní vůči usazování lipidů, bílkovin a bakterií. Tato vlastnost umožňuje použití čoček pro široké spektrum pacientů. Celodenní pohodlí a hydratace je zajištěna díky vysokému procentu obsahu vody v materiálu Hioxifilcon A. Ten obsahuje 55% vody. Stabilní obsah vody je v čočkách zajištěn pomocí technologie Aquagrip™.

Jasné a ostré vidění

Výrobce Interojo používá při výrobě čoček AquaView Toric celou řadu moderních technologií. K těm patří také technologie High Definition Vision, která umožňuje vidět různě vzdálené předměty ve skvělé kvalitě. Je prohloubena ostrost vidění a pozorovaný objekt je rozjasněn.

Stabilní umístění po celý den

Kontaktní čočky AquaView Toric mají inovativní design Prism Ballasted Design. Díky němu zůstávají čočky na správném místě po celou dobu jejich nošení. Čočky v oku nijak nerotují a dokonale se přizpůsobí vašim očím. Pro snadnější manipulaci jsou čočky jemně zabarvené, proto je manipulace snadná a příjemná, i pro začínající nositele kontaktních čoček.

Pro koho jsou kontaktní čočky AquaView Toric vhodné?

Kontaktní čočky AquaView Toric doporučujeme všem pacientům, kteří trpí astigmatismem. Jsou také vhodné pro nositele kontaktních čoček, kteří trpí alergiemi na jiná druh kontaktních čoček nebo mají syndrom suchého oka.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook