Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

odpocinek od kontaktnich cocekPředstavte si na okamžik život bez zraku, bez schopnosti vidět vše kolem sebe. Asi jen málokdo by si přál přijít o tento důležitý smysl. Lidé si často neuvědomují, že o zdraví očí je potřeba se starat, stejně jako o zbytek těla. To platí obzvláště pro osoby, které již postihla jistá vada zraku a k její korekci používají kontaktní čočky.

bolest hlavy kontaktní čočkyZnáte někoho, koho nikdy nebolela hlava? Existuje mnoho druhů bolesti hlavy, které nám dokáží znepříjemnit život a my toužíme po jediném, po úlevě a klidu.

proc vybrat mesicni kontaktni cockyLámete si hlavu co pořídit svým blízkým pod stromeček? Co takhle věnovat něco potřebného, co vaše okolí ocení víc, než jen obálku pod stromeček nebo parfém, který dostávají každý rok?

mlžení očíKaždý nositel kontaktních čoček ví, že jsou pro jeho oči cizím tělesem. A právě při nedodržování správných hygienických postupů nebo při různých onemocněních může dojít k tomu, že čočka začne být nepohodlná, vaše oči vás budou pálit a škrábat nebo budete cítit sucho v očích.

vhodne mesicni kontaktni cockyPodzimní a zimní měsíce jsou pro nositele brýlí poměrně nepříjemné. Dešťové přeháňky, zamlžené brýle i sníh se na sklech brýlí usazuje, a tak zůstávají na skle mapy.

dalekozrakostDalekozrakost, odborně nazývaná hyperopie, je vada očí, při které jsou blízké předměty viděny pacientem rozostřeně, naopak předměty vzdálené jsou viděny zcela jasně.

baby boy malýNejen my, dospěláci, ale i děti všeho věku trápí oční vady. Bohužel oční vady u dětí je někdy obtížné poznat, potom to v některých případech může vést k trvalému a někdy i k nevyléčitelnému oslabení zraku.

jak vybrat roztok pro čočkyNa otázku, jaký vybrat roztok na kontaktní čočky, není zcela jednoduchá odpověď. Každý nositel kontaktních čoček potřebuje jiný druh roztoku. A každému bude vyhovovat tedy jiný. S výběrem prvního roztoku vám pomůže váš oční lékař nebo optometrista.

okoVíte, že vám oční lékař může indikovat při vyšetření očí vysoký krevní tlak nebo cukrovku? To, jak je váš zrak kvalitní, odráží také kvalitu vašeho celkového zdraví.

oční vada šilháníŠilhání, nebo také strabismus, je porucha očí, kdy se odchyluje jedno oko z rovnoběžné osy pohledu očí. Znamená to tedy, že oči nesměřují k jednomu bodu zároveň tak, jak je to za normálního stavu. Šilhají nejen děti, ale také dospělí.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook