Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

proc vybrat mesicni kontaktni cockyLámete si hlavu co pořídit svým blízkým pod stromeček? Co takhle věnovat něco potřebného, co vaše okolí ocení víc, než jen obálku pod stromeček nebo parfém, který dostávají každý rok?

Máme pro vás řešení, a tím jsou kontaktní čočky. Můžete si buď vybrat kontaktní čočky, které obdarovaný používá nebo je věnovat formou dárkového poukazu a dotyčný si vybere, co sám uzná za vhodné. Ať už se jedná o kontaktní čočky nebo doplňky k nim, jako jsou desinfekční roztoky, pouzdra na čočky a jiné.

Jaké kontaktní čočky vybrat?

Velmi oblíbené u klientů jsou měsíční kontaktní čočky. Můžete vybírat ze dvou variant měsíčních kontaktních čoček. Buď měsíční čočky s prodlouženým nošením, které můžete nosit nepřetržitě celý měsíc nebo si pořídit klasické měsíční čočky, o které se musíte pravidelně starat, každý večer je z oka vyjmout a uložit do sterilního pouzdra a ráno opět čisté nasadit do očí.

Typy měsíčních kontaktních čoček

    • Klasické měsíční kontaktní čočky

Klasické měsíční kontaktní čočky jsou vhodné pro nositele, kteří netrpí žádným závažným onemocněním očí.

    • Torické měsíční kontaktní čočky

Tyto kontaktní čočky musí nosit uživatelé, kteří trpí astigmatismem. Tuto oční vadu dokáží skvěle kompenzovat, díky torickým čočkám uvidíte opravdu dobře.

    • Multifokální měsíční kontaktní čočky

Pokud trpíte vetchozrakostí, tak právě pro vás jsou ideální multifokální čočky. Vetchozrakost, neboli presbyopie postihuje většinu lidí po čtyřicátém pátém roku.

    • Barevné měsíční kontaktní čočky

Přejete-li si změnit barvu očí a nemáte žádnou oční vadu, tak i přesto si můžete pořídit barevné kontaktní čočky. Díky nim okamžitě změníte svou image, vaši barvu očí buď lehce zvýrazníte, nebo razantně změníte.

Péče o měsíční kontaktní čočky

Jako o ostatní kontaktní čočky, tak i o měsíční kontaktní čočky je důležité správně pečovat. Zamezíte tak případné infekci očí. Prvním důležitým krokem je, si důkladně omýt ruce vodou a antibakteriálním mýdlem, teprve potom můžete vyndat nebo vložit kontaktní čočky do oka. Nechte si poradit s vhodným roztokem na kontaktní čočky. Velmi oblíbený je roztok all in one, který je vhodný pro čočky, které pravidelně měníte. Po vyndání čočky z oka ji očistěte desinfekčním roztokem přímo v dlani a jemně ji promněte. Potom čočku vložte do pouzdra se sterilním roztokem. Postupujte tak stejně i u druhé čočky. Druhý den si je pohodlně můžete opět nasadit.


Přečtěte si také:

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook