Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

barevné čočky Air Optix Colors
Tisk

Air Optix® Colors 2 ks - dioptrické

Kontaktní čočky Air Optix Colors patří mezi barevné čočky s měsíční frekvencí nošení. Vyráběny jsou z moderního materiálu silikon-hydrogel, který se vyznačuje vysokou propustností kyslíku 110 Dk/t. Původně klasické dioptrické čočky přeměnila společnosti Alcon na barevnou variantu. Proto mohou nositelé běžných kontaktních čoček, kteří touží po změně svého vzhledu, jednoduše přejít na tento typ kontaktních čoček.Koupit kontaktní čočky Air Optix® Colors 2 ks
Array
519,00 Kč
Popis

Dokonalý a svůdný pohled

Barevné čočky Air Optix Colors jsou vyráběny pomocí moderních technologií, ke kterým patří také technologie třívrstvého nanášení barvy. Tato technologie zajistí, že vaše původní barva očí je překryta novou barvou kontaktních čoček a zároveň prohloubí váš pohled. Vnější prstenec čočky zvýrazní okraj duhovky a vnitřní prstenec dodá hloubku vašemu pohledu. Vznikne tak nová přirozeně vypadající barva očí.

Odolný materiál před nečistotami

K výrobě těchto čoček je používán moderní materiál silikon-hydrogel Lotrafilcon B. Ten je opatřen plazmatickou úpravou povrchu. Právě díky této úpravě neobsahují čočky elektricky nabité částice, také proto jsou čočky velmi rezistentní vůči ukládání depozit a nečistot na jejich povrch.

Péče o barevné kontaktní čočky Air Optix Colors

Tyto kontaktní čočky můžete nosit pravidelně každý den po dobu 1 měsíce nebo jen příležitostně. Nedoporučujeme v tomto typu kontaktních čoček spát, protože je nutné poskytnout jim dostatečnou péči, abyste předešli zdravotním potížím.

Pro ošetření kontaktních čoček používejte víceúčelový roztok. V případě, že čočky používáte příležitostně, pak je důležité vyměnit roztok každých 7 dní, při kterých čočky nenosíte. Vždy mějte perfektně umyté ruce.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook