Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

měsíční čočky FitView Monthly
Tisk

FitView Monthly

Kontaktní čočky FitView Monthly od společnosti Pegavision jsou měsíční kontaktní čočky. Tyto čočky jsou vhodné pro všechny pacienty, kteří chtějí vysokou kvalitu čoček za přijatelnou cenu avšak ve srovnatelné kvalitě jako u dražších variant.

Balení: 6 ks.

Koupit měsíční čočky FitView Monthly
Array
249,00 Kč
Popis

Vlastnosti čoček FitView Monthly

Jedná se o měkké měsíční kontaktní čočky, které jsou určeny k dennímu nošení po dobu 30 dní. Čočky FitView Monthly jsou uloženy v blistru s fyziologickým roztokem, který zajišťuje jejich sterilitu před prvním použitím. Po vyjmutí čoček z očí je nutné ošetřit je čistým roztokem a uložit je do pouzdra s čerstvým roztokem.

FitView Monthly jsou potaženy antibakteriální látkou, která zajišťuje minimalizaci usazování nečistot a lipidových sedimentů na povrchu čoček. To také zamezuje alergickým reakcím a případným nežádoucím reakcím.

Upozornění

Kontaktní čočky FitView Monthly budou nahrazovány moderními a vysoce vyspělými čočkami FitView Advance Monthly. Čočky nové generace mají měsíční výměnný režim. Vhodné jsou jako kompenzační pomůcka u myopie a hyperopie. Disponují také vylepšeným hydrogelovým materiálem s vysokým obsahem vody a optimální propustností kyslíku.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook