Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

měsíční čočky Clariti Elite
Tisk

Clariti Elite

Měsíční kontaktní čočky Clariti Elite od společnosti Cooper Vision jsou mezi nositeli kontaktních čoček pro své pozitivní vlastnosti velmi oblíbené. Vhodné jsou pro denní nošení s měsíční frekvencí výměny.

Balení: 3 ks.

Koupit měsíční čočky Clariti Elite
Array
329,00 Kč
Popis

Moderní materiál s dostatkem okysličení a hydratace

Kontaktní čočky Clariti Elite jsou vyrobeny z moderního materiálu silikon-hydrogelu. Společnost Cooper Vision využívá při výrobě nové technologie, ke kterým patří WetLoc. Tato technologie zajišťuje dostatečné proudění kyslíku skrz materiál čoček k očím jejich nositele. Navíc umožňuje přirozené navazování molekul vody na povrch kontaktních čoček. Tím je také poskytnuta dostatečná hydratace po celou dobu nošení kontaktních čoček. V průběhu celého dne je viděný obraz jasný a zřetelný a nošení čoček je velmi pohodlný.

Korekce očních vad

Kontaktní čočky Clariti Elite jsou schopné korigovat jak krátkozrakost, tak dalekozrakost. Způsobeno je to sférickou dioptrií a jejím rozsahem.

Ochrana proti UV záření

Všechny kontaktní čočky od společnosti CooperVision, tedy i Clariti Elite, mají implementovány UV filtry. Oči jejich nositele jsou tak ochráněny před nepříznivými účinky UVA a UVB záření. Vždy doporučujeme kombinovat kontaktní čočky se slunečními brýlemi, které ochrání také oční okolí.

Korektní péče o čočky Clariti Elite

O měsíční kontaktní čočky je nutné se řádně starat. Není vhodné v těchto čočkách přespávat, ani je nosit kontinuálně několik dní a nocí po sobě. Po jejich použití je nutné čočky z očí vyjmout, očistit čerstvým roztokem. Čerství roztok poté nalijte do pouzdra na kontaktní čočky, kam je uložíte přes noc. Zde se poté čočky vydezinfikují a zbaví nečistot a depozit.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook