Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

okoVíte, že vám oční lékař může indikovat při vyšetření očí vysoký krevní tlak nebo cukrovku? To, jak je váš zrak kvalitní, odráží také kvalitu vašeho celkového zdraví.

Zrak dospělého

Kvalitní a dlouhodobá péče o oči dospělého je vždy důležitým faktorem pro zdravý zrak. O své oči musíme pečovat opravdu pečlivě, protože je nositelem informací z našeho světa a to až z 80% celkového vnímání. Proto je tak důležitá prevence a prohlídka očí jedenkrát ročně. A to platí i pro ty, co nenosí dioptrické brýle či kontaktní čočky.

Zrak dětí

U dětí je kvalita zraku spjata s učením. Prvotním ukazatelem poruchy zraku u dětí, mohou být potíže ve škole. Děti neznají správnou variantu viděného objektu, a proto sami nedokáží odhalit chybu. Doporučujeme tedy před nástupem do školy zajít k očnímu lékaři a nechat svému dítěti vyšetřit zrak.

Vyšetření zraku

Alespoň jedenkrát za dva roky nechte svůj zrak vyšetřit u očního lékaře. V případě, že jste dovršili 40 roku života, pak by měla kontrola zraku probíhat jedenkrát ročně. Preventivní prohlídky zajistí na dlouhou dobu kvalitu vašeho zraku. Berte tak preventivní prohlídky jako podporu „imunitního systému“ vašich očí.

Vaše oči jsou denně pod vlivem moderních komunikačních technologií, které jsou při dlouhodobém působení pro naše oči stresem a zátěží. Při včasném odhalení poškození zraku může dojít k pozastavení, nebo úplnému zastavení jeho zhoršování.

Jak udržet vaše oči fit

  • Preventivní prohlídky s pravidelnou frekvencí.
  • Sledujte případné oční potíže u všech členů rodiny.
  • Základem je také zdravý životní styl.
  • Konzumujte dostatečné množství vitamínů, stopových prvků a minerálů.
  • Používejte ochranné brýle při práci i volnočasových aktivitách, u kterých jsou brýle nutností

Kontaktní čočky pro vaše oči

Mnoho zrakových poruch můžete korigovat kontaktními čočkami. Kvalitní a přesto cenově dostupné kontaktní čočky naleznete nejen kamenných prodejnách, ale i na e-shopech. Nakupujte z pohodlí domova a neztrácejte čas běháním po obchodech. V internetových obchodech najdete všechny druhy kontaktních čoček - kontaktní čočky měsíční, denní, barevné, tórické a další.


Přečtěte si také:

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook