Tisk

Air Optix® Night & Day® Aqua

Air Optix® Night & Day® Aqua jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky s měsíční frekvencí výměny. Jejich použití je vhodné pro korekci myopie a hypermetropie. Kontaktní čočky Air Optix Night & Day Aqua jsou vhodné pro denní i noční použití.
Balení: 6 ks.

Koupit kontaktní čočky Air Optix® Night & Day® Aqua
Array
879,00 Kč
Popis

Kontinuální nošení

Výrobce, společnost Alcon, vytvořil kontaktní čočky, které je možné nosit jako ostatní čočky, tedy na denní bázi, nicméně další výhodou je také kontinuální nošení. To znamená, že čočky je možné nosit po dobu 30-ti dní a nocí. Je možné s čočkami v očích také spát, a přesto budou vaše oči svěží a zdravé. Jeden pár kontaktních čoček je možné nosit po dobu jednoho měsíce, poté je důležité vyměnit za pár nový.

Vždy se při volbě kontinuálního nošení poraďte se specialistou

V případě, že se rozhodnete kontaktní čočky nosit kontinuálně a nebudete je chtít čočky z očí vyjímat, pak je velmi důležité tuto volbu zkonzultovat s optometristou nebo očním lékařem. I odborníci se v názorech na kontinuální nošení liší. Řada z nich jej nedoporučuje vůbec, někteří doporučují vyjímání po několika dnech. Ne každý pacient může nosit kontaktní čočky kontinuálně.

Hydratace a okysličení

Pro pohodlné používání kontaktních čoček je důležité jejich hydratace a okysličení. Zvlhčující funkci u čoček Air Optix Night & Day Aqua zajišťuje AQUA systém, který povrch čoček lubrikuje povrch čočky a zároveň pomáhá jemné struktuře povrchu odolávat proti usazování nečistot. Pohodlné nošení také ovlivňuje propustnost kyslíku, která je má hodnotu 175 Dk/t.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
AquaView ToricFreshLook ColorBlends - dioptrické
Zpět na: Měsíční kontaktní čočky