barevné čočky FreshLook ColorBlends
Tisk

FreshLook ColorBlends - dioptrické

Barevné kontaktní čočky FreshLook ColorBlends vám pomohou se změnou vašeho vzhledu. Vhodné jsou pro osoby, které chtějí podtrhnout přirozenou barvu svých očí nebo ji dramaticky změnit, aby připoutali pozornost svého okolí.
Balení: 2 ks.
Koupit kontaktní čočky FreshLook ColorBlends
Array
479,00 Kč
Popis

Jedná se o inovativní kontaktní čočky „3v1“ s měsíční frekvencí nošení. Tato inovace spočívá v prolínání tří různých odstínů barvy, díky tomu se maximálně prohloubí přirozená barva vašich očí.

Proč vybrat kontaktní čočky FreshLook ColorBlends

Renomovaný výrobce kontaktních čoček Alcon při výrobě těchto čoček dbá na nejvyšší kvalitu výroby. Skvělé vidění a komfort nošení je zajištěn v průběhu celého dne.

Dostatečná hydratace

Výrobce si je vědom nutnosti dostatečné hydratace, a proto jsou čočky vyrobeny s 55% obsahem vody. Díky tomu je v průběhu celého dne hydratují a zabraňují ve vysychání očí, vaše oči jsou tak v pohodlí a dostatečně vlhké.

Provedení čoček FreshLook ColorBlends

Vybírat můžete z 12 různých barev. Barvy Green, Grey a Brown jsou vhodné pro světlejší barvy očí. Pro tmavé oči se naopak hodí kontaktní čočky FreshLook Colorblends v barvách Blue, Pure Hazel a Honey. Pro svěží vzhled očí doporučujeme barvy očí Brilliant Blue, Gemstone Green, True Sapphire, Amethyst nebo Sterling Grey.

Jestliže chcete změnit pouze vzhled svých očí, pak je pro vás vhodnou variantou FreshLook Colorblends bez dioptrií. Naopak pro osoby, které mají oční vadu, jsou vhodné barevné kontaktní čočky s dioptriemi.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.
AquaView ToricFitView Monthly
Zpět na: Měsíční kontaktní čočky