Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

Tisk

Air Optix® Aqua 6 ks

Air Optix Aqua jsou měsíční kontaktní čočky, které na český trh uvádí společnost Alcon. Tyto kontaktní čočky se staly průlomem v oboru oční korekce, protože se staly prvními silikon-hydrogelovými čočkami, které přišly na trh. Jedno balení obsahuje 3 páry kontaktních čoček.
Balení: 6 ks.
Koupit kontaktní čočky Air Optix® Aqua
Array
579,00 Kč
Popis

Bezpečné a okysličené kontaktní čočky

Kontaktní čočky Air Optix Aqua jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelu Lotrafilcon B. Ten je v čočkách obsažen 67% a zbylých 33% je obsah vody. Tyto kontaktní čočky propouští kyslík až 5x více než běžné hydrogelové kontaktní čočky. Tato vlastnost poskytuje nositeli možnost příležitostného přespání s kontaktními čočkami na očích. Plazmatická úprava povrchu poskytuje maximální ochranu čoček před usazováním nečistot na jejich povrchu.

Různé cykly nošení

Čočky Air Optix Aqua jsou určeny především k dennímu nošení. Po konzultaci s lékařem nebo optometristou je možné nosit tyto kontaktní čočky také kontinuálně, po dobu několik dní. Ne každý pacient může tuto variantu využívat, záleží na mnoha okolnostech jako je citlivost očí nebo přirozené složení slz atd..

Velmi důležitým faktorem, který ovlivňuje bezpečné nošení kontaktních čoček je pravidelná a důkladná péče. Je důležité tedy mít na paměti, ž kontaktní čočky je nutné vyměnit po měsíci od jejich prvního použití. Po vyjmutí čoček z očí je pečlivě očistěte, opláchněte a uložte do pouzdra, kde dojde k jejich dezinfekci v čistém roztoku. Při podráždění očí, jejich zarudnutí nebo nepříjemným pocitům při jejich nošení, doporučujeme kontaktní čočky vyjmout z očí. V případě pocitu suchého oka je vhodné použít zvlhčující kapky do očí.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook