Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

Tisk

AquaView Moist 6 ks

AquaView Moist jsou měsíční hydrogelové kontaktní čočky, které jsou vhodné pro osoby s dalekozrakostí i krátkozrakostí. Jedná se o modernější verzi kontaktních čoček AquaView Monthly.
Balení: 6 ks.
Koupit kontaktní čočky AquaView Moist
Array
449,00 Kč
Popis

Charakteristika čoček AquaView Moist

Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny z hydrogelového materiálu Bioxifilcon B. Tento materiál obsahuje hyaluronát sodný, polymer přirozeně přitahující molekuly vody na povrch rohovky oka a tím snižuje tření mezi okem a čočkami. Čočky jsou tak dokonale hydratovány po celou dobu jejich nošení. Uživatel kontaktních čoček nepocítí žádné nepříjemné pocity při jejich používání.

Bioxifilcon B obsahuje mimo jiné přídavky sodné soli kyseliny hyaluronové, která poskytuje vysoký podíl hydratace. Kontaktní čočky AquaView Moist obsahuje 55% vody a 45% materiálu Bioxifilcon B. Hydratace je poskytována v průběhu celého dne.

Kontaktní čočky AquaView Moist obsahují UV filtr, který ochraňuje rohovku proti UVA (85%) a UVB (40%) záření. Manipulace s čočkami AquaView Moist je velmi jednoduchá, protože mají modrý nádech.

Pro koho jsou kontaktní čočky AquaView Moist vhodné?

Měsíční kontaktní čočky AquaView Moist jsou vhodné pro osoby, které trpí krátkozrakostí i dalekozrakostí. Doporučujeme je také osobám preferující měsíční frekvencí výměny. Vlastnosti těchto čoček také ocení pacienti, kteří trpí syndromem suchého oka, pobývající často v klimatizovaném prostředí nebo dlouhodobě pracují u počítačů.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook