Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

Tisk

Biofinity Toric

Hledáte pro své oči rovnováhou mezi zdravím a pohodlím? Pak jsou Biofinity Toric kontaktní čočky právě pro vás. Tyto kvalitní kontaktní čočky korigují oční vadu astigmatismus.
Balení: 3 ks.
Koupit měsíční kontaktní čočky Biofinity Toric - 3 ks
Array
549,00 Kč
Popis

Celodenní nošení zpříjemní především vysoký obsah vody a maximální prostupnost kyslíku. Kontaktní čočky Biofinity Toric můžete používat i kontinuálně, tedy nosit je můžete i několik dní v kuse, aniž byste je museli vyjmout z očí.

Jemný, hladký materiál čoček, který je velmi pružný, poskytuje celou řadu předností. K mnoha z nich patří nižší tendence tvoření bílkovinných usazenin nebo stálou vlhkost povrchu čočky. Při zhoršených světelných podmínkách nebo mírném astigmatismu zaostřují čočky vidění díky speciální asférické konstrukci.

Inovativní materiál

Kontaktní čočky Biofinity Toric jsou vyrobené z inovativního materiálu „silikon-hydrogel třetí generace. Je to progresivní materiál, který je využíván při výrobě měsíčních kontaktních čoček. Dalším materiálem obsaženým v kontaktních čočkách je comfilcon A. Ten vznikl, aby zajistil dostatečný průchod kyslíku a dostatečné zvlhčení čoček.

Kvalitní vidění

Kontaktní čočky Biofinity Toric mají asférickou plochu, díky které uvidíte i v šeru mnohem ostřeji. Zaoblené a zploštělé okraje čoček zajistí, že viděný obraz není zkreslený. Stejně tak periferní vidění je zcela kvalitní. Tyto čočky doporučujeme především při nízkém astigmatismu, mírném zhoršení dioptrií nebo presbyopii.

Díky speciálně upravenému okraji dochází k co nejmenšímu kontaktu oka a čočky v místě kontaktu. Rohovka je tak v naprostém bezpečí a nošení čoček je zcela komfortní. Navíc zploštělý okraj minimalizuje možnost poškození čočky.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook