Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

měsíční čočky #bioview Monthly
Tisk

#bioview Monthly

#bioview Monthly jsou měsíční kontaktní čočky, které jsou velmi pohodlné a měkké. Při jejich výrobě je používán moderní silikon-hydrogel třetí generace, díky jehož vlastnostem je zajištěno skvělé vidění a zároveň maximální komfort po celou dobu nošení čoček.

Balení: 6 ks.

Koupit měsíční čočky #bioview Monthly
Array
499,00 Kč
Popis

Maximální okysličení a hydratace v jednom

Kontaktní čočky #bioview Monthly jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu Olifilcon A. Celá řada pozitivních vlastnosti zaručuje skvělé optické rozlišení, pohodlné nošení a hedvábně jemný povrch. Hydratace kontaktních čoček je 47% a společně se smáčivostí materiálu poskytuje celodenní zvlhčení vašich očí. Díky skvělé hydrataci je zcela eliminován vznik syndromu suchého oka. Společně s hydratací je velmi důležitá také propustnost kyslíku. Můžeme říci, že silikon-hydrogel Olificon A má výjimečně vysokou propustnost kyslíku, 187,5 Dk/t. Jedná se o jednu z nejlepší propustností kyslíku u měsíčních čoček.

Komu jsou čočky #bioview Monthly určeny?

Kontaktní čočky #bioview Monthly doporučujeme pacientům, kteří mají narušen slzný film. Vhodné jsou také pro korekci krátkozrakosti nebo dalekozrakosti. Velmi oblíbené jsou čočky #bioview Monthly u nositelů, kteří pracují v klimatizovaném prostředí nebo většinu svého dne používají počítač.

Péče o čočky #bioview Monthly

Frekvence výměny kontaktních čoček #bioview Monthly je jeden měsíc, a tudíž je nutná dostatečná, každodenní péče. Čočky jsou určený k dennímu nošení a po jejich použití je důležité čočky správně ošetřit. K tomu pomáhá vhodný roztok a uložení čoček do pouzdra s roztokem na kontaktní čočky. Zde dochází k jejich dezinfekci. Při výběru roztoku na kontaktní čočky je podstatné, aby byl vhodný pro měkké kontaktní čočky ze silikon-hydrogelu.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook