Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

Tisk

Clean Active Premium XXL 600 ml

Clean Active Premium je víceúčelový roztok na kontaktní čočky od společnosti Polytouch Chem. Tento roztok je vhodný pro každodenní ošetření a dezinfekci všech druhů kontaktních čoček.
Objem balení: 600 ml. Počet ks v balení: 1 láhev. Víceúčelový roztok s hyaluronátem sodným.
Koupit kontaktní čočky Clean Active Premium XXL
Array
289,00 Kč
Popis

Hygienicky čisté kontaktní čočky

Při nošení kontaktních čoček, které nejsou určeny na jednorázové použití, je velmi důležitá svědomitá péče. Tento víceúčelový roztok, který obsahuje hyaluronát sodný a poloxamer, dokonale opláchne, očistí a vydezinfikuje vaše kontaktní čočky. Je také vhodný pro uchování kontaktních čoček, které nenosíte pravidelně. V takovém případě dbejte na pravidelnou výměnu roztoku v pouzdře, kde čočky uchováváte.

Při pravidelném používání roztoku Clean Active Premium zabráníte ukládání bílkovinových nečistot na povrchu vašich čoček. Tento roztok udržuje kontaktní čočky čisté a připravené na celodenní pohodlné nošení. Kontaktní čočky nechte dezinfikovat v pouzdře s roztokem přes celou noc. Druhý den budou kontaktní čočky připraveny k dalšímu bezpečnému používání.

Jednoduchý a účinný způsob čištění

Po vyjmutí čočky lehce opláchněte malým proudem roztoku, jemně je promněte mezi prstem a dlaní a poté uložte do pouzdra s čistým roztokem. Kontaktní čočky ponechte dezinfikovat přes celou noc. Ráno můžete své čočky opět vložit do očí a užít si jejich pohodlné nošení.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook