Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

Roztok na kontaktní čočky SOLO-care AQUA™Roztok na kontaktní čočky SOLO-care AQUA™
Tisk

SOLO-care AQUA™ 360 ml

SOLOCARE AQUA® je víceúčelový roztok od výrobce Menicon. Tento roztok je vhodný na všechny typy měkkých kontaktních čoček. Společnost Menicon jej speciálně vyvinula, aby byl vhodný také pro silikon-hydrogelové čočky a nositelům čoček poskytl maximální komfort při jejich nošení.
Objem balení: 360 ml. Počet ks v balení: 1 láhev. Víceúčelový roztok vhodný pro všechny druhy kontaktních čoček.
Koupit roztok na kontaktní čočky SOLO-care AQUA™
Array
269,00 Kč
Popis

Zajištění maximální hydratace

Společnost Menicon myslela při vývoji roztoku SOLOCARE AQUA® především na pohodlí nositelů, a proto roztok zachovává více než 90% hydratace čoček. Kontaktní čočky jsou po použití roztoku dokonale hydratované a čistší v průběhu celého dne. Toto vše umožňuje anti-dehydratační technologie Hydrolock. Již z názvu technologie vyplývá, že dochází k uzamčení molekul vody, která je v průběhu dne uvolňována na povrch čoček. Tím poskytují nositelům vyšší komfort jejich nošení.

Patentovaný uzávěr

Roztok SOLOCARE AQUA® je opatřen patentovaným uzávěrem, který je nedotažený, což má své opodstatnění. Pozor nedotažený uzávěr není chybou. Dejte si pozor, aby nedošlo k úplnému dotažení uzávěru, mohlo by dojít k jeho poškození. S roztokem SOLOCARE AQUA® získáte originální pouzdra, která jsou antibakteriální a plochá. Jsou velmi oblíbená mezi cestovateli a aktivními lidmi.

Čištění kontaktních čoček i bez mnutí

Roztok SOLOCARE AQUA® patří mezi NO RUB (bez tření) roztoky. To znamená, že nemusíte čočky mnout v dlani před jejich uložením do pouzdra. Čočky ponechte v pouzdře s čistým roztokem po dobu minimálně 4 hodin. Otevřenou lahev roztoku používejte maximálně tři měsíce od jejího otevření.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook