Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

Roztok na kontaktní čočky Renu MPS™Roztok na kontaktní čočky Renu MPS™
Tisk

Renu MPS™ 360 ml

ReNu MPS je víceúčelový roztok od výrobce Bausch and Lomb, který poskytuje komplexní péči pro všechny měkké kontaktní čočky, a to i včetně silikon-hydrogelových čoček. Aktivní lidé, kteří často cestují ocení kompaktní balení. Pro domácí použití máte na výběr z několika velikostí balení. Roztok na kontaktní čočky ReNu pomáhá s péči o kontaktní čočky více než 20 let.
Objem balení: 360 ml. Počet ks v balení: 1 láhev. Víceúčelový roztok vhodný pro všechny druhy kontaktních čoček.
Koupit roztok na kontaktní čočky Renu MPS™
Array
269,00 Kč
Popis

Vaše čočky i oči v bezpečí

Při pořizování kontaktních čoček je každý uživatel obeznámen s péčí, kterou jim musí věnovat. Udržet kontaktní čočky hygienicky nezávadné je základní kámen jejich bezpečného nošení. Roztok ReNu MPS perfektně odstraňuje lipidy a bílkovinné usazeniny, čočky jím snadno opláchnete a vydesinfikujete. Roztok na kontaktní čočky ReNu MPS obsahuje složku Hydranate, která zajišťuje odstranění z povrchu čoček nahromaděné proteiny. Uložení čoček do pouzdra s čistým roztokem dochází k jejich lubrikaci a ke komplexnímu ošetření.

Roztok ReNu MPS ocení také pacienti, kteří mají citlivé oči nebo trpí alergiemi. Tento roztok je velmi jemný a šetrný. Při jeho používání se tak nemusíte obávat podrážděné reakci jako u jiného typu roztoků. Kontaktní čočky ukládejte do roztoku minimálně na dobu 6 hodin. Za tuto dobu dojde k dokonalému ošetření a dezinfekci čoček. Po otevření lahvičky s roztokem jej spotřebujte nejdéle do tří měsíců. Poté není zaručeno bezpečné použití roztoku výrobcem.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook