Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

čočky Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism
Tisk

Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism

Společnost Alcon vsadila při výrobě na oblíbený silikon-hydrogel Lotrafilcon B a čočky Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism zařadila do oblíbené rodiny čoček Air Optix.
Balení: 6 ks.
Koupit kontaktní čočky Air Optix Plus Hydraglyde for Astigmatism
Array
979,00 Kč
Popis

Kombinace technologie pro dokonalé okysličení a hydrataci

Při výrobě čoček jsou kombinovány dvě nadčasové technologie SmartShield a HydraGlyde® Moisture Matrix. Tyto technologie poskytují vašim očím maximální okysličení a hydrataci čoček, čočky jsou zároveň ochráněny proti usazování nečistot, které mohou způsobovat zdravotní potíže.

Jedinečný design

Kontaktní čočky disponují Precision Balance design. Díky tomu drží kontaktní čočky v očích při každém mrknutí oka. Tuto vlastnost ocení především aktivní lidé, kteří si chtějí užívat sportovní a volnočasové aktivity na plno a nechtějí řešit, zda se jim čočka v oku neposune nebo hůř nevypadne. Kontaktní čočky Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism jsou jemně zbarveny, proto je jejich nasazování a vyjímání jednoduší a pohodlnější.

Frekvence nošení

Čočky Air Optix Plus HydraGlyde for Astigmatism jsou čočky určeny k dennímu způsobu nošení s měsíční frekvencí výměny. Pro některé pacienty je vhodná varianta prodlouženého nošení, a to až na šest dní v kuse. Tuto variantu však vždy konzultujte se svým očním lékařem.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook