Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

progresivní čočky Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal
Tisk

Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal

Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal jsou kontaktní čočky s měsíční frekvencí výměny od světového výrobce Alcon. Jsou vhodnou kompenzační pomůckou pro korekci presbyopie, tedy stařecké větchozrakosti.
Balení: 6 ks.
Koupit kontaktní čočky Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal
Array
1119,00 Kč
Popis

Společnost Alcon využívá při výrobě kontaktních čoček Air Optix PLUS HydraGlyde Multifocal kvalitní silikon-hydrogel s vysokou propustností kyslíku. Okysličení očí je stěžejní pro jejich pohodlné nošení.

Moderní technologie

Pohodlnost čoček ovlivňuje několik faktorů. Jedním z nich jsou výrobní technologie. HydraGlyde® Moisture Matrix a SmartShield® jsou moderní technologie, které jdou ruku v ruce se silikon-hydrogelovým materiálem. Kontaktní čočky získávají celou řadu kvalitních vlastností, které umožňují dokonalé vidění a pohodlné nošení čoček.

  • HydraGlyde® Moisture Matrix

    HydraGlyde® Moisture Matrix je patentována technologie, který poskytuje vysoké zvlhčení očí a kontaktních čoček. Voda se v průběhu dne postupně uvolňuje a poskytuje tak celodenní hydrataci. Tyto čočky jsou proto vhodné pro pacienty, kteří trpí syndromem suchého oka.

  • SmartShield® technologie

    Ochranný ultratenký štít tvoří technologie SmartShield®. Povrch čoček je ochráněn před usazováním nečistot, které mohou způsobovat celou řadu zdravotních komplikací. Díky této úpravě mohou tyto čočky používat také pacienti, kteří trpí alergií nebo mají citlivé oči.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook