Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

Tisk

Biofinity

Kontaktní čočky Biofinity jsou sférické silikon-hydrogelové čočky od společnosti CooperVision, které se vyznačují vysokým obsahem vody a skvělou propustností kyslíku.
Balení: 3 nebo 6 ks.

Koupit měsíční kontaktní čočky Biofinity - 3 ks

Koupit měsíční kontaktní čočky Biofinity - 6 ks
Array
349,00 Kč
Popis

Speciální stavba čočky

Povrch čoček je speciálně upraven tak, aby odolával proti ukládání lipidových a proteinových usazenin. Zadní plocha je vícekřivková, lépe rozkládá tlak na povrch očí. Zaoblené okraje zvyšují komfort nošení čoček po celý den.

Technické parametry

Kontaktní čočky Biofinity jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu Comfilcon A. Tento materiál kombinuje několik složek, ke kterým patří hydrofilní složka přitahující vodu, hydrogelovou a hydrofobní silikonovou složku, díky které mají čočky skvělou smáčivost. Při výrobě kontaktních čoček Biofinity je využívána technologie AQUAFORM, ta kombinuje hydrogelovou složku a speciální silikonový monomer, který umožňuje skvělou propustnost kyslíku – 160 Dk/t.

Možnosti nošení

Kontaktní čočky Biofinity mají několik možností nošení. Primárně jsou určeny k dennímu nošení s periodou výměny na 30 dní. Druhou možností nošení je kontinuální nošení. Je možné v čočkách příležitostně přespávat nebo je nosit nepřetržitě. Tedy jeden den je pacient nasadí do očí na čočky po 30 dnech a 29 nocích bez potíží vyjme. U této varianty je důležitá konzultace se specialistou či očním lékařem, protože tato možnost nošení není vhodná pro každého pacienta.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook