Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

Tisk

Biofinity Multifocal 3 ks typ D

Kontaktní čočky Biofinity Multifocal patří mezi měsíční multifokální čočky, které vyrábí společnost CooperVision. Jsou určeny pro korekci oční vady presbyopie, která postihuje především osoby ve věku od 40 až 45 let. V tomto věku ztrácí náš zrak schopnost zostřit na předměty, které jsou blízko, a to především při zhoršeném osvětlení. Je to tedy přirozený důsledek stárnutí našeho organismu a setká se s ním téměř každý.
Balení: 3 ks.
Koupit měsíční kontaktní čočky Biofinity Multifocal
Array
749,00 Kč
Popis

Maximální zvlhčení

Díky unikátní technologie mají kontaktní čočky Biofinity Multifocal vysokou smáčivost, nedochází tak k vysušování vašich očí. Kontaktní čočky na sebe přirozeně váží molekuly vody a hydratují oči. Je tak zajištěna hydratace po celou dobu jejich nošení.

Dokonalé vidění na blízko i na dálku

Společnost Cooper Vision využívá moderní technologie, ke kterým patří také technologie Balanced Progressive. Jedná se o systém dvou různých optických konstrukcí zaručující ostré a jasné vidění na všechny vzdálenosti.

Dostatečné okysličení

Aby bylo nošení kontaktní čoček opravdu pohodlné, potřebují naše oči dostatečné okysličení. Dostatek kyslíku je potřeba pro správný metabolismus očí. Tuto schopnost poskytuje další z technologií a to Aquaform®.

Frekvence nošení

Kontaktní čočky Biofinity Multifocal můžete nosit nepřetržitě 30 dní nebo je každý večer vyjmete z očí, ošetříte a ráno čisté nasadíte znovu do očí.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook