Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

měsíční čočky Clariti Toric
Tisk

Clariti Toric

Měsíční kontaktní čočky Clariti Toric od společnosti Cooper Vision jsou díky svým parametrům a vlastnostem vhodnou kompenzační pomůckou při korekci astigmatismu. Čočky Clariti Toric mají diotrii, cylindr a osu. V případě vhodné kombinace těchto parametrů je zajištěno perfektní a ostré vidění.
Balení: 3 ks.
Koupit kontaktní čočky Clariti Toric
Array
449,00 Kč
Popis

Celodenní zvlhčení a dostatečné okysličení

Maximální hydratace 56% je zajištěna díky moderní výrobní technologii WetLoc na jejímž konci vznikají kontaktní čočky s optimálním designem a skvělou smáčivostí. Díky tomu je zaručeno pohodlí a vysoký komfort při jejich nošení. Hydratační složka je po ploše čočky rozmístěna rovnoměrně po celém objemu čočky a přirozeně na sebe váže molekuly vody. Při nošení čoček je hydratace identická jako u zdravého oka.

Clariti Toric jsou vyrobeny z moderního silikon-hydrogelu, který je zdravější alternativou hydrogelových čoček. Silikon-hydrogelové čočky propustí k rohovce větší procento kyslíku. Oči jsou poté bělejší a jasnější.

Ultratenké čočky

Společnost Cooper Vision využívá při výrobě čoček technologii Advanced Edge Technology. S touto technologií docílili konstruktéři neuvěřitelně tenkého a přesného okraje čočky. Ty jsou velmi pohodlné a téměř je v očích není cítit.

Ochrana před UV zářením

Aby byla čočka opravdu zdravá je opatřena UV filtrem. Je tak zdokonalena ochrana rohovky před negativními účinky záření. Protože čočka nezakrývá celé oko ani oční okolí, je důležité kombinovat kontaktní čočky a sluneční brýle s UV filrem.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook