Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

měsíční čočky Purevision 2 HD for Astigmatism
Tisk

PureVision 2 HD for Astigmatism

Měsíční kontaktní čočky Purevision 2 HD for Astigmatism od společnosti Bausch and Lomb jsou novou variantou za starší typ Purevision.
Balení: 6 ks.
Array
869,00 Kč
Popis

Vlastnosti kontaktních čoček PureVision 2 HD for Astigmatism

Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny z nejnovějšího silikon-hydrogelového materiálu. Mají vylepšenou ultratenkou strukturu a jsou velmi tenké, díky tomu je téměř necítíte. I na konci dne budete pociťovat pohodlí.

Největší výhodou kontaktních čoček PureVision 2 HD for Astigmatism je perfektní ostrost vidění. To ocení především pacienti s astigmatismem, kteří uvidí skvěle i při snížených světelných podmínkách, aniž by jejich zrak ovlivňovali stíny, odrazy nebo halo efekt.

Skvělé okysličení i hydratace

Díky modernímu materiálu Balafilcon A jsou čočky vysoce prodyšné. Vaší rohovce poskytují velké množství vzduchu s hodnotou Dk/t je 130. Po celý den je také zajištěna dostatečná hydratace vašich očí. I na konci dne budou vaše oči odpočaté, bez pocitu sucha a podráždění.

Způsob nošení čoček PureVision 2 HD for Astigmatism

Tyto kontaktní čočky jsou vhodné pro kontinuální nošení. Tedy po jejich vyjmutí z blistru je můžete nosit po dobu 30 dní bez přerušení. Můžete je také každý den večer vyjmout z očí, ošetřit je a uložit do pouzdra s roztokem. Druhý den budou opět připraveny k dalšímu použití.

Úspora času a peněz

Díky nepřetržitému nošení a šesti kusů v balení ušetříte nejen svůj čas, ale také peníze, protože vám celé balení vydrží na čtvrt roku.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook