Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

progresivní čočky PureVision 2 HD for Presbyopia
Tisk

PureVision 2 HD for Presbyopia

PureVision 2 HD for Presbyopia jsou silikon-hydrogelové měsíční čočky od společnosti Baush and Lomb. Tyto kontaktní čočky jsou doporučovány nositelům, kteří trpí presbyopií (vetchozrakostí) od věku kolem 40 a více. Tito pacienti potřebují rozdílné dioptrie do dálky, na blízko nebo na počítač. S presbyopií se dříve či později setká každý. Prvotním projevem je například „prodloužená“ ruka při čtení – tedy oddálení čteného textu nebo mžourání – přivírání očí atd..
Balení: 6 ks.
Koupit kontaktní čočky PureVision 2 HD for Presbyopia
Array
1079,00 Kč
Popis

Technologie postupného uvolňování hydratace

Společnost Bausch and Lomb využívá nové technologie ComfortMoist. Díky této technologii mají kontaktní čočky mimořádně tenkou konstrukci a jejich povrch obalí zvlhčující látkou, která se postupně uvolňuje během dne. Tím je zajištěno pohodlné nošení kontaktních čoček PureVision 2 for Presbyopia po celý den. Kontaktní čočky PureVision 2 for Presbyopia patří mezi kontinuální kontaktní čočky. Po konzultaci se svým očním lékařem můžete kontaktní čočky nosit nepřetržitě několik dní vkuse, aniž byste je vyndávali z vašich očí. Tato možnost je dána vysokou propustností kyslíku 130 Dk/t skrz silikon-hydrogelový materiál Balafilcon A.

Kontaktní čočky PureVision 2 for Presbyopia disponují 3 zónami pro ostré vidění na všechny vzdálenosti. Na blízko – pro čtení SMS v telefonu, střední vzdálenost – ostré a jasné vidění na obrazovku vašeho počítače nebo tabletu, do dálky – bezpečné vidění při řízení autobmobilu.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook