Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

Tisk

PureVision™

Kontaktní čočky PureVision od světového výrobce Bausch and Lomb jsou měsíční sférické čočky. Vyrobeny jsou z ze silikon-hydrogelového materiálu nejvyšší kvality. Tyto kontaktní čočky mají celou řadu výhod, které ocení nejeden nositel čoček.
Balení: 6 ks.
Koupit kontaktní čočky PureVision - 6 ks
Array
439,00 Kč
Popis

Frekvence a možnosti nošení čoček PureVision

Kontaktní čočky PureVision mají velkou výhodu, protože jejich nositel si může vybrat hned z několika režimů nošení. V první řadě jsou vhodné k dennímu nošení s měsíční frekvencí výměny. Každé ráno čočky nasadíte do očí a večer je ošetříte a uložíte do pouzdra s čistým roztokem, kde se čočky vydezinfikují a připraví na další nošení.

Vhodné jsou také pro kontinuální nošení, kdy se čočky nasadí do očí a nosí po dobu 29 nocí a 30 dní. V neposlední řadě můžete čočky nosit několik dní a poté vyjmout, očistit a další den opět používat, dle potřeby. Vždy však tyto varianty nošení konzultujte se svým kontaktologem.

Moderní technologie

Za pomoci moderních výrobních technologií dokázal výrobce vytvořit velmi pohodlné kontaktní čočky, které mají vysoký komfort nošení. Při jejich výrobě byla použita technologie AerGel. Díky té dochází k dostatečnému okysličení vašich očí. Hodnota propustnosti kyslíku je 112 Dk/t.

Silikon-hydrogel Balafilcon A obsahuje 36% vody, proto jsou čočky velmi pohodlné a při nošení nedochází k podráždění očí. Hydrataci také zajišťuje technologie Performa, která pomáhá udržet oči maximálně hydratované a zároveň minimalizuje pocit suchých očí.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook