Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

měsíční čočky SofLens 38
Tisk

SofLens 38

SofLens 38 jsou kontaktní čočky od společnosti Bausch&Lomb. Jsou velmi tenké a kvalitní čočky, které jsou mezi zákazníky velmi oblíbené. SofLens 38 jsou novou generací měsíčních čoček.

Balení: 6 ks.

Koupit měsíční čočky SofLens 38
Array
429,00 Kč
Popis

Jaké mají SofLens 38 vlastnosti?

K hlavním vlastnostem kontaktních čoček SofLens 38 patří vysoký komfort nošení, kvalitní optika a velmi dobrá tolerance mnoha pacientů. Díky vysokému procentu vody, obsaženém v materiálu čoček, a jejich tenkému designu je zajištěna celodenní hydratace a velmi příjemné nošení.

Jak čočky SofLens 38 používat?

Výrobce udává, že jsou kontaktní čočky SofLens 38 vhodné pro denní nošení. Standardní plánovaná doba výměny je jeden měsíc. Po domluvě s vaším kontaktologem může být frekvence nošení určena v rozmezí od 2 týdnů až po 3 měsíce. Při změně frekvence nošení je vždy důležité zohlednit několik zdravotních detailů, a proto je konzultace a následné určení frekvence nošení zcela individuální.

Společnost Bausch&Lomb chce pro své zákazníky to nejlepší, a proto i své čočky opatřila jemným manipulačním zabarvením modré barvy. Toto zabarvení oko nijak neregistruje a nezkresluje tak viděný obraz. Pro začínající nositele kontaktních čoček mají SofLens 38 označený rub a líc. Díky tomuto označení je mnohem lehčí identifikace správné strany při nasazování. Nedochází tak k podráždění očí a snížení ostrosti vidění v případě, kdy čočku do oka nasadíte opačně.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook