Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

Roztok na kontaktní čočky HorienRoztok na kontaktní čočky Horien
Tisk

Horien™ 500 ml

Horien Ultra Comfort je víceúčelový roztok na kontaktní čočky od společnosti HAICHANG contact lens CO., LT. Jeho použití je vhodné k očištění a dezinfekci všech druhů měkkých kontaktních čoček.
Objem balení: 500 ml. Počet ks v balení: 1 láhev. Víceúčelový roztok vhodný pro všechny druhy kontaktních čoček.
Koupit roztok na kontaktní čočky Horien™
Array
289,00 Kč
Popis

Roztok Horien Ultra Comfort obsahuje složky, které svým působením minimalizují alergické reakce a jsou skvěle snášeny také pacienty, kteří mají citlivé oči. K pohodlnému nošení napomáhá také hodnota pH roztoku, která je téměř identická s pH hodnotou lidských slz.

Dezinfekce a hydratace kontaktních čoček

Roztok Horien Ultra Comfort skvěle dezinfikuje, čistí a oplachuje, zároveň hydratuje měkké kontaktní čočky. Bez obav v tomto roztoku můžete uchovat čočky, které používáte nepravidelně. V takovém případě je nutné roztok v pouzdře pravidelně měnit za čerstvý, použitelnost čoček se tím úměrně prodlouží.

Při používání roztoku dochází k očištění čoček od nebezpečných bakterií a proteinových usazenin. Tyto látky se na čočce usazují během jejího nošení a mohou způsobit zdravotní komplikace. Kontaktní čočky není nutné před uložením do pouzdra s roztokem mechanicky čistit mnutím mezi dlaní a prsty. Pokud čočky nejsou očištěny před uložením mechanickou formou je důležité ponechat je v pouzdře s roztokem minimálně po dobu šesti hodin.

Po ošetření čoček roztokem Horien Ultra Comfort je zajištěna jejich celodenní hydratace a lubrikace. Podráždění očí je minimalizování ideální pH roztoku, který se téměř shoduje s pH lidských slz. Po otevření láhve s roztokem je nutné jej spotřebovat do 3 měsíců. Pokud roztok nestihnete upotřebit doporučujeme jej vyměnit za nový.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook