Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

Roztok na kontaktní čočky OPTI-FREE® Express®Roztok na kontaktní čočky OPTI-FREE® Express®
Tisk

OPTI-FREE® Express® 355 ml

Opti-Free Express je univerzální roztok na kontaktní čočky od společnosti Alcon. Je vhodný pro všechny druhý měkkých kontaktních čoček, které dezinfikuje, uchovává a zvlhčuje pro další použití.
Objem balení: 355 ml. Počet ks v balení: 1 láhev. Víceúčelový roztok vhodný pro všechny druhy kontaktních čoček.
Koupit roztok na kontaktní čočky OPTI-FREE® Express®
Array
259,00 Kč
Popis

Snadné čištění kontaktních čoček

Opti-Free Expres je roztok, díky kterému snadno vyčistíte vaše měkké kontaktní čočky. Čočky před uložením do pouzdra s roztokem nemusíte mnout mezi prsty, protože patří k roztokům NO RUB. U tohoto typu roztoku nemusí docházet k mechanickému čištění čoček, je zajištěna maximální dezinfekce jednoduchým uložením čoček do pouzdra s roztokem. Avšak i výrobce mechanické čištění doporučuje provést alespoň jednou za čas. Budete tak mít jistotu maximálního očištění vašich čoček, kdy dochází k odstranění velkého množství usazených depozit. V případě, že své čočky nechcete mechanicky čistit, je nutné, aby byly čočky uloženy v pouzdře s roztokem minimálně 6 hodin.

Účinné čištění

Aktivní složky POLYQUAD a ALDOX, které jsou obsaženy v roztoku, pomáhají odstranit z čoček nežádoucí usazené mikroorganismy. Roztok také obsahuje nitrát sodný, který pomáhá odstranit bílkovinné usazeniny z povrchu čoček.

Hydratace kontaktních čoček

Roztok obsahuje zvlhčující složku POLOXAMIN, která dostatečně hydratuje povrch kontaktních čoček. Pro nositele čoček je díky tomu zajištěno maximální pohodlí při jejich nošení. Čočky pomocí látky Poloxamin na svém povrchu „uzamknou“ vlhkost a jsou schopné ji poskytovat až 24 hodin.

Používání roztoku Opti-Free Express

Rozotk Opti-Free Express je možné používat 6 měsíců od prvního otevření láhve. Po uplynutí expirace je důležité vyměnit starou lahev za novou a nespotřebovaný roztok již nepoužívat.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook