Hledáte nejlevnější měsíční kontaktní čočky? Nakupujte v eshopu Kontakto.cz!

Potřebujete poradit? Volejte 558 712 283! 

impress

Měsíční kontaktní čočky

Roztoky na kontaktní čočky

TOP měsíční kontaktní čočky

Roztok na kontaktní čočky OPTI-FREE® RepleniSH®Roztok na kontaktní čočky OPTI-FREE® RepleniSH®
Tisk

OPTI-FREE® RepleniSH® 300 ml

Víceúčelový roztok na silikon-hydrogelové kontaktní čočky OPTI-FREE RepleniSH od společnosti Alcon zvyšuje komfort nošení kontaktních čoček. Roztok efektivně udržuje hydratační vrstvu na povrchu kontaktních čoček, díky tomu jsou čočky svěží po celý den.
Objem balení: 300 ml. Počet ks v balení: 1 láhev. Víceúčelový roztok vhodný pro všechny druhy kontaktních čoček.
Koupit roztok na kontaktní čočky OPTI-FREE® RepleniSH®
Array
289,00 Kč
Popis

Unikátní zvlhčení

Roztok OPTI-FREE RepleniSH obsahuje jedinečnou zvlhčující složku TearGlyde. Tato složka pracuje s lidskými slzami. Obnovuje a vytváří zvlhčující film mezi čočkou a okem. Tím je zajištěna až 14ti hodinová hydratace a pohodlné nošení. Tento roztok napomáhá s odbouráváním syndromu suchého oka.

Dokonalá dezinfekce

Při uskladňování kontaktních čoček v roztoku OPTI-FREE RepleniSH dochází k regeneraci povrchu kontaktních čoček. K tomu napomáhá regenerační systém TearGlyde, ten zajišťuje setrvání slzného filmu lidského oka na povrchu čočky během celého dne.

Roztok OPTI-FREE RepleniSH dokonale dezinfikuje vaše kontaktní čočky, které zbaví veškerých bakterií a mikroorganismů, které mohou způsobovat zdravotní potíže. Vaše čočky jsou po použití ochráněny před usazováním nečistot, zůstávají po celý den svěží a poskytují dokonalé vidění.

Použití roztoku OPTI-FREE RepleniSH

Vaše čočky po vyjmutí z očí jemně promněte mezi prstem a dlaní pod malým proudem roztoku. Čočky poté uložte do čistého pouzdra na kontaktní čočky s roztokem. Zde čočky ponechte přes noc. Ráno znovu čočky můžete bezpečně nasadit do očí a užívat si jejich pohodlné nošení. Po otevření lahve roztoku OPTI-FREE RepleniSH jej můžete používat 6 měsíců.

Hodnocení

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Find Us On Facebook

Sledujte nás na Facebooku a neunikne Vám žádná akční nabídka na kontaktní čočky a s nimi spojený sortiment!

Sledujte nás

Facebook